Partnumber: IPB160N04S2-03
Manufacturer: INFINEON TECHNOLOGIES AG
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1093 in stock
SKU: IPB160N04S2-03
decrease increase
Package MOSFET N-CH 40V 160A D2PAK-6 OPTIMOS