IPB180N04S4-01
Partnumber:
IPB180N04S4-01
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 180A Automotive 7-Pin(6+Tab) D2PAK T/R