IPB180P04P4L-02
Partnumber:
IPB180P04P4L-02
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
Availability:
10000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 180A I(D), 40V, 0.0039ohm, 1-Element, P-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor