IPB80N04S2-H4
Partnumber:
IPB80N04S2-H4
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1402 in stock
SKU:
IPB80N04S2-H4
Package
Power Field-Effect Transistor, 80A I(D), 40V, 0.0037ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-Oxide Semiconductor FET, TO-263AB, GREEN, PLASTIC, TO-263, 3 PIN