IPC100N04S5L-1R1
Partnumber:
IPC100N04S5L-1R1
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 100A Automotive T/R