IPD50P03P4L-11
Partnumber:
IPD50P03P4L-11
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 30V 50A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R