IPD90P03P4L-04
Partnumber:
IPD90P03P4L-04
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 30V 90A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R