IPG20N10S4L22AATMA1
Partnumber:
IPG20N10S4L22AATMA1
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 20A Automotive 8-Pin TDSON EP T/R