IPI45N06S4-09
Partnumber:
IPI45N06S4-09
Manufacturer:
INFINEON
Availability:
100000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 45A I(D), 60V, 0.0094ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-262AA, GREEN, PLASTIC, TO-262, 3 PIN