IPW60R045CP
Partnumber:
IPW60R045CP
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
IPW60R045CP
Package
Trans MOSFET N-CH 650V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube