IPW65R019C7
Partnumber:
IPW65R019C7
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
Availability:
100000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 75A I(D), 650V, 0.019ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-247, GREEN, PLASTIC PACKAGE-3