IQ1B120QGC09NRS-G
Partnumber:
IQ1B120QGC09NRS-G
Manufacturer:
SynQor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 110VIN 1-OUT 12V 9A 110W Medical 8-Pin Quarter-Brick