IR2011STRPBF
Partnumber:
IR2011STRPBF
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Driver 200V 1A 2-OUT High and Low Side Non-Inv 8-Pin SOIC N T/R