IRAMX16UP60B
Partnumber:
IRAMX16UP60B
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
MODULES
Availability:
717 in stock
SKU:
IRAMX16UP60B
Package
IPM IGBT 600V 16A 19-Pin SIP-2 Tube