IRF200P222
Partnumber:
IRF200P222
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 200V 182A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube