IRF2804L
Partnumber:
IRF2804L
Manufacturer:
IR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
633 in stock
SKU:
IRF2804L
Package
Trans MOSFET N-CH Si 40V 280A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-262 Tube