IRF5210PBF
Partnumber:
IRF5210PBF
Manufacturer:
INFINEON
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
521 in stock
SKU:
IRF5210PBF
Package
Trans MOSFET P-CH 100V 40A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube