IRFH5250DTR2PBF
Partnumber:
IRFH5250DTR2PBF
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 25V 40A 8-Pin PQFN EP T/R