IRFIB41N15D
Partnumber:
IRFIB41N15D
Manufacturer:
IR/INFINEON
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 150V 41A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Full-Pak Tube