IRFP32N50K
Partnumber:
IRFP32N50K
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1287 in stock
SKU:
IRFP32N50K
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 32A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC