IRFR13N20D
Partnumber:
IRFR13N20D
Manufacturer:
INTERNATIONAL RECTIFIER
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
952 in stock
SKU:
IRFR13N20D
Package
Trans MOSFET N-CH 200V 13A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R