IRG4PC40W
Partnumber:
IRG4PC40W
Manufacturer:
Infineon/IR
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
IRG4PC40W
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 40A 160000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube