IRL40B209
Partnumber:
IRL40B209
Manufacturer:
Infineon/IR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH Si 40V 414A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube