IRS-24/2-Q12PF-C
Partnumber:
IRS-24/2-Q12PF-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 2A 48W 8-Pin 1/16-Brick Tray