ISC1812ER390K
Partnumber:
ISC1812ER390K
Manufacturer:
VISHAY INTERTECHNOLOGIES
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Shielded/Molded Wirewound 39uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 192mA 1.89Ohm DCR 1812 T/R