ISC1812ER820K
Partnumber:
ISC1812ER820K
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Shielded/Molded Wirewound 82uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 156mA 2.86Ohm DCR 1812 T/R