ISL22316WFU10Z
Partnumber:
ISL22316WFU10Z
Manufacturer:
INTERSIL/Renesas Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
592 in stock
SKU:
ISL22316WFU10Z
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Non-Volatile Linear 10-Pin MSOP Tube