ispLSI 5128VE-125LT128I
Partnumber:
ispLSI 5128VE-125LT128I
Manufacturer:
Lattice Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD ispLSI® 5000VE Family 6K Gates 128 Macro Cells 125MHz 3.3V 128-Pin TQFP