ISPLSI1016EA-100LJ44
Partnumber:
ISPLSI1016EA-100LJ44
Manufacturer:
Lattice Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD ispLSI® 1000EA Family 2K Gates 64 Macro Cells 100MHz 5V 44-Pin PLCC