ISPLSI1032-60LG883C
Partnumber:
ISPLSI1032-60LG883C
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD ispLSI? 1000 Family 6K Gates 128 Macro Cells 60MHz 5V 84-Pin CPGA