ISPLSI1032E-70LJNI
Partnumber:
ISPLSI1032E-70LJNI
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD ispLSI® 1000E Family 6K Gates 128 Macro Cells 70MHz 5V 84-Pin PLCC