ISPLSI1032E-70LT
Partnumber:
ISPLSI1032E-70LT
Availability:
10000 in stock
Package
CPLD ispLSI? 1000E Family 6K Gates 128 Macro Cells 70MHz 5V 100-Pin TQFP