IUGN66-1-61-30.0
Partnumber:
IUGN66-1-61-30.0
Manufacturer:
Sensata Technologies
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 30A 277VAC