IWAS4832FFEB9R7J50
Partnumber:
IWAS4832FFEB9R7J50
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Wireless Charging Coil Receiver 9.7uH ±5% 200KHz 200mOhm DCR 30Q-Factor Through Hole