IXFB132N50P3
Partnumber:
IXFB132N50P3
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 132A 3-Pin(3+Tab) PLUS 264