IXFB50N80Q2
Partnumber:
IXFB50N80Q2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 800V 50A 3-Pin(3+Tab) PLUS 264