Partnumber: IXFH110N10P
Manufacturer: Littelfuse
products.category: IC CHIPS
Availability: 651 in stock
SKU: IXFH110N10P
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 100V 110A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD