IXFH150N17T2
Partnumber:
IXFH150N17T2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 150A I(D), 175V, 0.012ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-247, PLASTIC PACKAGE-3