IXFH15N60
Partnumber:
IXFH15N60
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
584 in stock
SKU:
IXFH15N60
Package
Trans MOSFET N-CH Si 600V 15A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD