IXFH15N80
Partnumber:
IXFH15N80
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
387 in stock
SKU:
IXFH15N80
Package
Trans MOSFET N-CH Si 800V 15A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD