IXFH17N80
Partnumber:
IXFH17N80
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 800V 17A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD