IXFH32N50
Partnumber:
IXFH32N50
Manufacturer:
IXYS
products.category:
others
Availability:
826 in stock
SKU:
IXFH32N50
Package
Trans MOSFET N-CH Si 500V 32A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD