IXFH36N60P
Partnumber:
IXFH36N60P
Manufacturer:
IXYS CORPORATION
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
607 in stock
SKU:
IXFH36N60P
Package
TRANS MOSFET N-CH 600V 36A 3-PIN(3+TAB) TO-247AD