Partnumber: IXFH50N20
Manufacturer: IXYS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 65800 in stock
SKU: IXFH50N20
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH Si 200V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD