IXFH50N60P3
Partnumber:
IXFH50N60P3
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 50A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD