IXFH52N50P2
Partnumber:
IXFH52N50P2
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 52A 3-Pin(3+Tab) TO-247