IXFH60N50P3
Partnumber:
IXFH60N50P3
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD