IXFH70N15
Partnumber:
IXFH70N15
Manufacturer:
IXYS
products.category:
others
Availability:
734 in stock
SKU:
IXFH70N15
Package
Trans MOSFET N-CH Si 150V 70A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD