IXFH80N10Q
Partnumber:
IXFH80N10Q
Manufacturer:
IXYS CORPORATION
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1193 in stock
SKU:
IXFH80N10Q
Package
TRANS MOSFET N-CH 100V 80A 3-PIN(3+TAB) TO-247AD