IXFK100N10
Partnumber:
IXFK100N10
Manufacturer:
IXYS CORPORATION
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1545 in stock
SKU:
IXFK100N10
Package
TRANS MOSFET N-CH SI 100V 100A 3-PIN(3+TAB) TO-264AA